Beskrivning
Slitstarkt EVA-överdrag för Tesla Model 3.
Paketet innehåller tre långdistansmattor:
1 x för föraren
1 x repsikalle
1 x enkel matta på baksidan
Ytterligare information:
- Material: EVA-plast
- Färg: svart
- Vikt: 4,3 kg
69,00 € (Inkl. moms)
EVA-mattor för alla fem sätena i fotutrymmet på Tesla Model 3. Dessa fjärrstyrda mattor är tillverkade av robust EVA-plast och är en riktigt snygg lösning för Finlands vinterkyla och frystemperaturer. De fjärrstyrda mattorna gör det enkelt att hälla smältvatten från skorna för att samla upp fukt. EVA-mattorna är också en av Vempeles mest populära mattor för kunderna. Golvmattorna är exakt formade efter bilen, så att de passar perfekt och kastas på plats.
Mattorna är lätta att rengöra från smuts, även under kranen och med en borste, eftersom de är mycket motståndskraftiga mot tvätt.
Passar även för Highland!
Notera den mer detaljerade mönsterstrukturen på mattorna i den sista produktbilden.
Finns i lager
Slitstarkt EVA-överdrag för Tesla Model 3.
Paketet innehåller tre långdistansmattor:
1 x för föraren
1 x repsikalle
1 x enkel matta på baksidan
Ytterligare information:
| Vikt | 4,3 kg |
|---|---|
| Mått och dimensioner | 70 × 58 × 27 cm |
Du måste vara loggad på för att skriva en recension.
Markku Metsola (verifierad ägare) -
Utmärkt förhållande mellan pris och kvalitet. Passade perfekt i min trehjuling och mattorna installerades snabbt. Lukten av mattorna försvann också praktiskt taget helt på två dagar. En absolut rekommendation för dessa.